Hakkımda ve Neden www.ikhaberleri.com?

ikhaberleri ‘ni açarak blog yazma konusu aslında 2013 yılından beri aklımda olan, zaman zaman etkileşimde olduğum insanların tavsiye ettiği bir konuydu. Ancak geçmişte girişimcilik adına yaptığım bazı projelerin (ki bazıları online projelerdi) istenilen seviyede başarı getirmemesinin olumsuz etkisi ile bu fikirden hep kaçtım. (Bu girişimcilik konusu ayrı bir blog yazısı olacak. Adı da şimdiden hazır: “Neden başarısız oldum?”)

1984 İstanbul doğumluyum. 19 yaşında okumak gittiğim Antalya’dan bir lisans, bir yüksek lisans ile 2010 yılında geri döndüm. 8 yıldır da İstanbul’da yaşamaya çalışmaktayım. İş hayatına lise stajları nedeniyle 16 yaşında başlamak durumunda kaldım ve eğitim hayatımın en verdiği ölçüde de çalıştım.

Genel olarak hayatımı derinden etkilemesi muhtemel kararları uzun uzadıya düşünme alışkanlığım olmadığından insan kaynaklarının profesyonel kariyerim olması tamamen rastlantıdır. Bazen bu rastlantıya mutlulukla, bazen de kederle bakarım. ikhaberleri “#enetkili25ik” sayesinde projelendirilmiş olup hem seçmiş olduğum insan kaynakları bilgilendirmelerini hem de kariyerimin mutluluk/keder dahil olmak üzere bendeki yansımalarını ortaya koyacaktır.

Keyifli okumalar.

 

Kullanım Koşulları İçin:  Blog/Klog için Yasal Sorumluluklar, Değerler ve Etikler yazıma göz atınız.

İletişim İçin: https://twitter.com/BurcinSORAYERDG

burcinsorayerdag@gmail.com